Коста Дорада

Коста Дорада, що в перекладі означає «Золотий берег», являє собою берегову лінію довжиною 216 км на півдні Каталонії. Своїй назві узбережжі Коста Дорада зобов'язана як золотистому піску своїх пляжів, так і достатку сонячного світла, просочує все навколо. Нескінченні пляжі, скелясті бухти, чудово підходять для підводного плавання і просто для усамітнення, розкидані тут і там середньовічні замки і римські пам'ятники, чудова кухня і довга історія виноробства роблять Коста Дорада одним з найпопулярніших курортних районів Іспанії. Тут однаково відпочилими відчують себе як ті, хто воліє живе і святкове пляжне проведення часу, так і ті, хто бажає провести відпустку в більш спокійній і тихій обстановці.

На Коста Дорада розташовано безліч великих курортів, таких, як Салоу, повністю присвячених туризму та відпочинку. Довгі піщані пляжі, всі можливості для занять водними видами спорту і насичена нічне життя характеризують розвинену туристичну інфраструктуру. На околиці Салоу знаходиться величезний тематичний парк розваг Порт Авентура - іспанський відповідь французькому Діснейленду - чудове місце для веселого відпочинку для всієї родини.
Інші міста Коста Дорада, такі, як Камбрілс, досі багато в чому розраховують на риболовецький промисел, їх порти переповнені барами та ресторанами, що спеціалізуються на приготуванні страв з морепродуктів.

Ситжес, поза всяких сумнівів, виділяється своєю красою та оригінальністю зі всіх прибережних міст Коста Дорада. Його архітектура в стилі Ар Нуво, міцні художні традиції і одні з найцікавіших і кращих карнавалів сприяють його заслуженої популярності. У Ситжес також склалася репутація міста вечірок: він переповнений барами, ресторанами та нічними клубам, завсідниками яких найчастіше бувають Барселонські модники. Також Ситжес є улюбленим місцем для геїв зі всієї Європи, деякі готелі і ресторани призначаються спеціально для сексуальних меншин.

Говорячи про сімейні пляжах Коста Дорада, варто згадати Куніт - маленький, порівняно скромний курорт з безліччю квартир, що здаються на узбережжі. Він популярний серед любителів спокійних і безпечних пляжів. Курорт Пуерта Романа ще менше, але простір для плавання в його зоні вважається одним з кращих. Ще один популярний сімейний курорт Коста Дорада - Торредембарра, з приємними пляжами і десятками вілл.

Таррагона, знаменитий своїм добре збереженим старим містом, переповнений римськими руїнами. Міський пляж Platja del Miracle хороший, але в парі кілометрів на північ від нього знаходиться Platja Arrabassada, у багатьох відношеннях його перевершує.

Рухаючись далі на південь вздовж Коста Дорада, Ви виявите заповідник Дельта дель Ебро. Він розташований в місці злиття моря і широкої спокійної річки Ебро. Цей парк - рай для любителів птахів та іншої фауни, але тут також можна покататися на човні по численних каналах, відправитися на риболовлю, зайнятися велосипедної їздою або зробити кінну прогулянку. Дельта дель Ебро чудово підходить для вирощування рису, і багато місцевих ресторани пропонують страви з рису і риби в десятках різних сполучень.

Далеко від узбережжя Коста Дорада Ви знайдете вражаючі середньовічні монастирі в оточенні первозданної природи, а знавці вина не упустять можливості відвідати виноробний регіон Пенедес, де багато місцеві виробники гостинно відкривають свої двері для відвідувачів.