Греція

Відпочинок в Греції – це перш за все доступна та недалека мандрівка.
Детальніше про країну...

Розташована у південній частині Балканського півострова і на прилеглих до нього й до узбережжя Малої Азії островах. Межує з Албанією, країнами колишньої Югославії, Болгарією та Туреччиною. Омивається: Середземним, Іонічні та Егейським морями. До складу Греції входить близько тисячі островів, на які припадає майже 20% всієї країни. Територія Греції розділена на три частини.
До материкової Греції входять: Македонія - північна область Греції, яка межує з Албанією, Болгарією і колишньою Югославією (Касторія, Халкидіки); Фракія - північно-східна область, що межує з Болгарією і Туреччиною (Александрополь, Комотіні); Епір - північно-західна область на кордоні з Албанією (омивається Іонічним морем); Тессалія - найбільш рівнинна область, зі сходу омивається Егейським морем (Лариса, Волос, Трікала); Центральна Греція - центральна частина Греції (Халкида, Ламія, Амфісса); Аттіка - область навколо Афін.
Пеллопонес - найбільший півострів Греції (площа - 21,4 тис.км2), з'єднаний з материковою частиною вузьким перешийком (ширина 5 км), через який в кінці 19 століття був проритий канал (довжина 6500 м, ширина 23,5 м, глибина 40 м).
Третій район утворюють острови Егейського моря: Евбея - другий за величиною, після Кріта, острів Греції (3,9 тис.км2), сполучений з континентом мостом; Лесбос - один з великих островів Греції (1,6 тис.км2); Північні Споради - острови Скірос, Скопелос, Юра, Іліодрамія та ін. в північно-західній частині Егейського моря; Кіклади («киклос»з грецької "той, що створює кільце") - архіпелаг в центральній і південній частині Егейського моря (острови Аморгос, Андрос, Сіфнос, Санторіні, Тімос, Кітнос та ін.); Південні Споради - Додеканес - архіпелаг з 12 островів в південно-східній частині Егейського моря, біля узбережжя Туреччини (острови Родос, Самос і ін).

Клімат: Греція входить у середземноморську кліматичну зону, влітку тут майже немає дощів, зате взимку проходять сильні зливи. Середня температура води влітку - 27 С. Найсприятливіший час для поїздки в Грецію - кінець березня - середина червня або початок вересня - кінець жовтня.

о. Крит Халкідікі

 

*Ціни можуть коливатися в залежності від дат