ОАЕ

Хто ж не мріє потрапити в Арабську казку? До цієї екзотики тепер просто «подати рукою». Подаруйте собі неперевершені відчуття, смак морських хвиль, аромат східних спецій та пахощів.

Об'єднані Арабські Емірати - це унікальне поєднання самобутньої старовини і досягнення сучасної цивілізації, неповторна арабська культура і вишуканий, бездоганний сервіс. Високий сезон тут стартує в жовтні. Температура повітря тримається на позначці 30 - 35°C, але спеку полегшує висока вологість.

Детальніше про країну...
Об'єднані Арабські Емірати являють собою федеративну державу, до складу якої входять 7 еміратів — це регіональна і територіальна одиниця, на чолі якої стоїть емір. Вона нагадує по своїй суті федерацію у складі великої держави, але має іншу назву і інший тип керівника в силу того, що мова йде про мусульманську країну.

Арабські Емірати в цілому складаються з пустель, зокрема Руб-ель-Халі. Тут дуже жарко, в літній сезон перебувати на вулиці вдень практично неможливо. Температура при сонячному світлі досягає 40-50 градусів за Цельсієм, в темний час доби — 20-25 градусів.

Загальна площа країни становить 83 600 квадратних кілометрів, на яких проживає 9 мільйонів чоловік. За різними даними від 14% до 20% населення складають корінні араби. Інша частина населення – це іммігранти з Азії. Особливо Об'єднані Арабські Емірати люблять тайці. Релігія тут переважає мусульманська, також можна зустріти сунітів, шиїтів, індуїстів, християн і буддистів.

Дубай Шарджа

 

*Ціни можуть коливатися в залежності від дат