Іспанія

Іспанія найзагадковіша і найбільш відвідувана країна в Європі. Це країна найкрасивіших міст, кращих музеїв світу, старовинних пам'яток, прокладених ще римлянами доріг і незвичайного різноманіття пейзажів. Забирають в глибини історії Мадрид і Толедо, елегантна Барселона, що вражають пишністю пляжів Середземного моря.
Детальніше про країну...

Офіційна назва - Королівство Іспанія Площа - 504,75 тис. км2 (50 місце у світі). Населення 40,491,051 чол. Столиця - Мадрид (2,905 млн. жителів). Великі міста: Барселона (1,497 млн. жителів), Валенсія (741,9 тис.), Севілья (704,5 тис.), Сарагоса (607 тис.), Малага (539,3 тис.). Грошова одиниця - Євро.

Чим приваблює Іспанія - туристів? В основному, стародавніми містами і сонячними пляжами. Адже це далеко не все, заради чого варто відвідати цю дивну країну. Іспанія - країна не тільки палючого cонця, золотистих пляжів та голубого моря, а, в першу чергу, країна з багатовіковою історією і багатою культурою. Для них є нормою повсякчас запізнюватися і поспішати, а отже, знання точного часу нічого не вирішує кардинально. Слід також враховувати південний життєвий ритм, у якому живе Іспанія. Тут, швидше, значення має те, "що?" і "як?", аніж "коли?".

Коста Брава Коста Дорада Пальма-Де-Майорка Канарські острови